Milí přátelé.

Děkuji vám za zakoupení mého 2. kurzu a přeji vám opět radost ze cvičení.

Přistupujte ke svému tělu s respektem a snažte se mu porozumět. Do pozic se netlačte silou, ale krok po kroku budujte ve svém těle poctivý a pevný základ. Buďte trpěliví a nikam nespěchejte. Právě ta pomalost, pečlivost, poctivost a pravidelnost může být tím největším základem pro vás a vaše záda.

Srdečně vás tedy zvu na svůj online kurz, který jsem nazvala ” Na cestě ke spokojeným zádům”. Název kurzu je výbrán takto záměrně, protože to cesta je. V kurzu sdílím své dlouholeté zkušenosti s pohybem a cvičením a také vlastní zkušenost s dlouhotrvajícími problémy s bederní páteří a vyhřezlou ploténkou. Najdete zde principy zdravého pohybu a techniky, které se mi osvědčily a vedly tak k neuvěřitelné úlevě od bolesti a následně tak i k plnohodnotnějšímu životu.

Z mého velkého nepřítele – bolesti – se stal parťák a od té doby fungujeme spolu velice dobře. Po zhruba 20 letech hledání je to pro mě takový malý velký a zasloužený zázrak:-)

Proto sdílím a posílám dál.

Přeji Vám takovou plnost a bohatost, co se týká poznání a uvědomění, na té Vaší cestě ke spokojeným zádům, velkou trpělivost a pevnou vůli.

Pokud budete mít nějaké dotazy nebo se budete chtít podělit o své dojmy a prožitky z lekcí, napište mi na : renata.martinova@gmail.com

Budete- li s kurzem spokojeni, budu moc ráda za sdílení s odkazem na můj web: www.renatamartinova.cz #nacestekespokojenymzadum

Pro více info ohledně mého učení můžete sledovat:

instagram: https://www.instagram.com/jogarenatamartinova/

facebook: https://www.facebook.com/jogarenatamartinova

Děkuji, vše dobré a pevné zdraví,

Renáta