Milí přátelé, kamarádi, vítám vás na svém letním online kurzu.

Červencový blok bude obsahovat 9 lekcí, každá o délce 30-40min. První lekce vám zde naskočí 1.7. 2022 a ty další vám zde budou naskakovat každé úterý a pátek.

Cvičit online přes léto mne napadlo, když jsme dostavěli naši vysněnou chalupu. Cítila jsem nesmírnou potřebu si splněný sen pořádně užít. Takže pokud se nic pro mne “volnonožce” nezmění, tak strávím téměř celé 2 měsíce tam a ráda bych s vámi, krom cvičení, posdílela taky kus nádherný přírody, zpěv ptáků, šumění stromů. Příroda na mne měla vždycky zklidňující a energizující účinek a myslím si, že energie místa se k vám dostane i skrze obrazovku.

Věřím, že si to společně užijeme ~

Ráda bych opět, jako ke každému online cvičení připomněla, že každé tělo je jiné a tak buďte pozorní a cvičení si upravujte dle vašeho současného stavu. Cílem tohoto letního kurzu je si cvičení užít, něco se naučit a rozvíjet vnímání těla.

Pokud byste mi chtěli pak napsat krátkou recenci k tomuto kurzu, kterou bych mohla vložit přímo zde na svůj webu, s vašim jménem, budu ráda. Vše, také vaše případné dotazy, můžete zasílat na renata.martinova@gmail.com

Kurz máte k dispozici na 1 rok od zakoupení.

Vše dobré a pevné zdraví k vám a těším se na vás.

Renáta